Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policjanci apelują: noś odblaski – także w mieście

Kierująca samochodem hyundai potrąciła 35-latka przechodzącego przez wyznaczone przejście dla pieszych. ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do wypadku doszło wczoraj ok. 20. w Kolnie. Policjanci przypominają i proszą: nawet najmniejszy element odblaskowy umieszczony na ubraniu w widocznym dla kierowców miejscu może uratować życie pieszego!

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta jadąca hyundaiem ul. Wojska Polskiego w kierunku Łomży potrąciła 35-letniego mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. 
- Wcześnie zapadający zmrok, ciemna i pozbawiona elementów odblaskowych odzież oraz zła widoczność to najczęstsze w tym czasie przyczyny wypadków z udziałem pieszych – przypominają policjanci. - W takich warunkach zarówno piesi jak i kierujący powinni zachować szczególną ostrożność. 
I choć obowiązek noszenia elementów odblaskowych dotyczy jedynie dróg poza miejscami zabudowanymi, to – jak podkreślają policjanci - także w mieście nawet najmniejszy element odblaskowy umieszczony na ubraniu w widocznym dla kierowców miejscu może ratować życie pieszego!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę