Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

B. K. Kid’s z Łomży podbije świat?

Główne zdjęcie
B. K. Kid’s z Łomży

Grupa taneczna B. K. Kid’s pod kierunkiem Adrianny Rajkowskiej, ze studia tańca B.K.Step Marka Kisiela, zdobyła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski federacji WADF w tańcu Hip Hop. Ten sukces oznacza, że młodzi łomżanie zakwalifikowali się na Mistrzostwa Europy i Świata.

- Rozgrywane w Inowrocławiu zawody pokazały, że Polska bardzo mocno tańcem stoi – mówi Marek Kisiel ciesząc się z sukcesu podopiecznych.
W skład grupy B. K. Kid’s wchodzą: Julia Przybysz, Zuzanna Kulas, Wiktor Kisiel, Kacper Wądołowski, Maja Jakubiak, Kinga Krukowska, Bartosz Siwik, Remigiusz Bikowski, Julia Kowalewska, Alicja Stasik, Zuzanna Szyłak, Karolina Zabielska, Szymon Kossakowski, Natalia Salwowska, Matylda Cudny, Dominika Kowalewska oraz Zuzanna Broniek.

Przy okazji Marek Kisiel chwali się z sukcesem Jeremiasza Cieniewicza, członka grupy B.K.Team, której instruktorem i choreografem jest Krystian Pieloch, który wszedł do kolejnego etapu w programie TVN Mali Giganci. To program w którym najzdolniejsze dzieci z całej Polski wkraczający na scenę, by dyktować warunki dorosłym. Jurorami są: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz a prowadzącym jest Filip Chajzer.
Występ Jeremiasza Cieniewicza można zobaczyć na stronie internetowej programu Mali Giganci TVN

  
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę