poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

B. K. Kid’s z Łomży podbije świat?

Grupa taneczna B. K. Kid’s pod kierunkiem Adrianny Rajkowskiej, ze studia tańca B.K.Step Marka Kisiela, zdobyła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski federacji WADF w tańcu Hip Hop. Ten sukces oznacza, że młodzi łomżanie zakwalifikowali się na Mistrzostwa Europy i Świata.

B. K. Kid’s z Łomży
B. K. Kid’s z Łomży

- Rozgrywane w Inowrocławiu zawody pokazały, że Polska bardzo mocno tańcem stoi – mówi Marek Kisiel ciesząc się z sukcesu podopiecznych.
W skład grupy B. K. Kid’s wchodzą: Julia Przybysz, Zuzanna Kulas, Wiktor Kisiel, Kacper Wądołowski, Maja Jakubiak, Kinga Krukowska, Bartosz Siwik, Remigiusz Bikowski, Julia Kowalewska, Alicja Stasik, Zuzanna Szyłak, Karolina Zabielska, Szymon Kossakowski, Natalia Salwowska, Matylda Cudny, Dominika Kowalewska oraz Zuzanna Broniek.

Przy okazji Marek Kisiel chwali się z sukcesem Jeremiasza Cieniewicza, członka grupy B.K.Team, której instruktorem i choreografem jest Krystian Pieloch, który wszedł do kolejnego etapu w programie TVN Mali Giganci. To program w którym najzdolniejsze dzieci z całej Polski wkraczający na scenę, by dyktować warunki dorosłym. Jurorami są: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Katarzyna Bujakiewicz a prowadzącym jest Filip Chajzer.
Występ Jeremiasza Cieniewicza można zobaczyć na stronie internetowej programu Mali Giganci TVN

  
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0