Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Dachowanie pod Śniadowem

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wydarzył się w okolicach Śniadowa. Volvo jadące od strony ostrowi Mazowieckiej w kierunku Łomży – prawdopodobnie ratując się przed uderzeniem w wyjeżdżający z bocznej drogi ciągnik rolniczy – zjechało z drogi i uderzyło w przepust wodny po czym dachowało. Ranny kierowca został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 16. w okolicach wsi Jakać Dworna. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest ranny kierowca volvo. Siała z jaką uderzył samochód w przepust musiała być bardzo duża. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę