Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Staranowane Audi na DK61 pod Kisielnicą

Rozbity bus, audi w rowie i jedna osoba zabrana do szpitala to bilans zderzenia samochodów w miejscowości Cydzyn Stary na trasie 61 w kierunku Stawisk. Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.45. Droga została zablokowana, a policja kierowała samochody jadące od strony Stawisk objazdem przez Jeziorko. Kierowcy jadący od strony Łomży stanęli w korku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca busa jadącego od Stawisk na litewskich numerach prawdopodobnie nie zauważył skręcającego audi i z dużą siłą uderzył w jego tył. Uderzenie było na tyle silne, że samochód wyrzuciło do rowu około 15 metrów dalej. Kierowca audi został zabrany do szpitala. Szczegóły zdarzenia ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę