Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 25 listopada 2020 napisz DONOS@
tekst płatny

„Odkryj siebie na nowo" w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce [Wideo]

Wygraj metamorfozę i zakupy ze stylistką o wartości 2000 zł. Z profesjonalną pomocą Agaty Bałdygi – właścicielki marki Doradca Stylu - wybierzesz idealnie dopasowane do twojej sylwetki i stylu ubrania, fryzurę oraz makijaż. Wystarczy jeden krok, aby odkryć swoje piękno. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w akcji „Odkryj siebie na nowo”. Twoją przemianę uwiecznimy podczas sesji zdjęciowej. Wartość pełnej metamorfozy to około 2000 zł. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego.

Finał akcji odbędzie się 6 marca br. Tego dnia również na wszystkie Panie z okazji ich święta będą czekały wspaniałe atrakcje. Wkrótce na naszej stronie www.galeriabursztynowa.com.pl opublikujemy szczegóły wydarzenia.
Do udziału w akcji "Odkryj siebie na nowo" zaprasza również Agata Bałdyga - osobista stylistka, właścicielka marki Doradca Stylu. Z jej profesjonalną pomocą laureatki konkursu wybiorą idealnie dopasowane do swojej sylwetki i stylu ubrania, fryzurę oraz makijaż.
Agacie Bałdydze bliska jest praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody. Skończyła kursy i szkolenia z zakresu mody i stylu. Jest magistrem psychologii, co pomaga jej uważnie słuchać i trafnie interpretować potrzeby klientów. Organizatorka pierwszych targów mody w Olsztynie oraz prestiżowych pokazów mody.
Wielbicielka stylu ulicznego, minimalizmu oraz miksowania elementów sportowych z eleganckimi. Podstawą jej pracy jest hasło: „Chcę Cię ubrać, a nie przebrać". Klienci  przychodzą do niej na „wizerunkową terapię", a jak już przyjdą - zostają na długo.


Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach, konkursach i wydarzeniach w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce? Zapisz się na newsletter.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę