Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze 63 w kierunku Zambrowa

Po godz. 18. na skrzyżowaniu drogi 63 z drogą na Modzele Skudosze wyjeżdżający pojazd z tejże drogi zderzył się czołowo z pojazdem jadącym z Łomży w kierunku Zambrowa. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Około 18.20 pojazd tylu SUV wyjeżdżał z drogi z miejscowości Modzele Skudosze w drogę 63 Łomża - Zambrów. Podczeas manewru zderzył się czołowo z VW-em. Dwie osoby trafiły do łomżyńskiego szpitala z ogólnymi obrażeniami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę