Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Szalona 20-tka

Główne zdjęcie
Tym samochodem szalała pijana 20-latka. (fot. KWP Białystok)

Spowodowała kolizję drogową i uciekła z miejsca zdarzenia, a potem nie zatrzymała się do kontroli drogowej i omijając radiowóz uszkodziła go. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedziała pijana 20-latka, która prawo jazdy miała zaledwie od 12 dni.

Nietypowe zdarzenie początek swój miało w poniedziałek przed południem w Małym Płock. To tu doszło do zderzenia się dwóch pojazdów, po czym sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Kolna. Poinformowani o zdarzeniu policjanci  z drogówki opisany pojazd zauważyli na trasie relacji Kolno – Borkowo. Jednak gdy policjant próbowali zatrzymać volkswagena do kontroli, siedząca za jego kierownicą kobieta nie zareagowała na sygnały nakazujące zatrzymanie, przyspieszyła i zaczęła uciekać. Mundurowy natychmiast za nią ruszył, wyprzedził i ponownie dał sygnał do zatrzymania. Kierująca polo próbując uciekać dalej, omijając radiowóz, doprowadziła do zderzenia z nim. Chwilę później została jednak zatrzymana przez policjanta. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 20-latka. Badanie alkomatem wykazało, że była pijana. Miała blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto wyszło na jaw, że prawo jazdy miała od niespełna dwóch tygodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę