Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Odpowie za zabójstwo

58-latek, jeden z dwóch mężczyzn zatrzymanych w sobotę w związku z zabójstwem 29–letniego mężczyzny w Biebrzy k. Rajgrodu, usłyszał zarzut zabójstwa, a w poniedziałek sąd w Grajewie zdecydował o osadzeniu go w tymczasowym areszcie na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, po godz. 13–tej dyżurny grajewskiej komendy Policji powiadomiony został przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o mężczyźnie ugodzonym nożem w Biebrzy na terenie gminy Rajgród. Policja podaje, że w domu należącym do 54–letniego mieszkańca wsi policjanci zastali mężczyznę z raną kłutą klatki piersiowej. Lekarz stwierdził zgon 29-latka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 29-latek z powiatu puławskiego mieszkał czasowo w domu 54-latka. Podczas libacji alkoholowej, w której uczestniczył także 58–letni sąsiad właściciela posesji, doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem. Policjanci zatrzymali dwóch uczestników alkoholowej imprezy, którzy byli nietrzeźwi. Wczoraj 58-latek usłyszał zarzut zabójstwa, a dziś sąd na wniosek prokuratara zdecydował o zstosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowgeo na okres 3 miesięcy.
54-latek, w którego domu doszło do zabójstwa, po przesłuchaniu został zwolniony do domu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę