Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowy Renault dla MPGKiM-u

Nowy samochód do selektywnej zbiórki odpadów zakupiło Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Ciężarówka marki Renault w środę został zarejestrowana. Wartość zakupu to 300 tys zł. Samochód wyposażony jest w specjalny żuraw, który ma ułatwiać załadunek wrzucanych przez łomżan do oddzielnych pojemników plastiku, szkła i papieru.

Jak zapewnia dyrektor MPGKiM Arkadiusz Kułaga samochód i jego żuraw będzie także wykorzystywany przy innych pracach wykonywanych przez MPGKiM. Udźwig żurawia – niemal półtorej tony i niewielkie gabaryty ciężarówki sprawiają, że będzie ona mogła dowozić spaletowane materiały budowlane, czy kostkę brukową do wykonujących remonty dróg i chodników pracowników firmy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę