Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolizyjny weekend

Główne zdjęcie
Zdarzenie na drodze z Jedwabnego do Przytuł

Aż 11 kolizji drogowych zanotowali w weekend policjanci z Łomży. Przyczyną znacznej część z nich – tak jak np. w zdarzeniu na drodze z Jedwabnego do Przytuł było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. Tam w piątek wieczorem passat wypał z jezdni na łuku drogi, po czym uderzył w betonowy przepust i przewrócił się. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza, gdy pogoda jest taka jak dzisiejsza – pada deszcz ograniczający widoczność, a jednia jest śliska. 
- Najważniejsze jest o dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Prędkość dozwolona i prędkość bezpieczna to są dwa rożne określenia – mówi policjantka. 

Wśród ciekawszych zdarzeń z weekendu policjantka wskazuje także piątkowe wieczorne zderzenie na ul. Przykoszarowej w Łomży. Tu kierująca oplem astrą wyjeżdżając z ul. Raganowicza w Przykoszarową nie udzieliła pierwszeństwa mercedesowi. Gdy na miejsce dojechali policjanci okazało się, że mercedesem kierował pijany 45-letni mężczyzna. Po badaniach wyszło na jaw, że miał w sobie ok. 2 promile alkoholu.

Foto: Zdarzenie na drodze z Jedwabnego do Przytuł
Foto: Zderzenie na ul. Przykoszarowej w Łomży
Foto: Zderzenie na ul. Przykoszarowej w Łomży
Foto: Zderzenie na ul. Przykoszarowej w Łomży
Foto: Zderzenie na ul. Przykoszarowej w Łomży
Foto: Zdarzenie na drodze z Jedwabnego do Przytuł
Foto: Zdarzenie na drodze z Jedwabnego do Przytuł

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę