Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Stacja paliw Moya w Łomży zaprasza!

Paliwa najwyższej jakości, karty rabatowe dla klientów indywidualnych, program flotowy dla firm, myjnię z aktywną turbo pianą, atrakcyjne promocje oraz pyszną kawę i przekąski oferuje stacja paliw Moya przy ulicy Poznańskiej 21 w Łomży. Otwarta przez firmę Witpol Witolda Wronowskiego stacja należy do ogólnopolskiej sieci Moya, należącej do Anwim S.A., jednej z największych polskich firm branży paliwowej, co zapewnia jej dostawy paliwa w najkorzystniejszych dla klientów cenach. Kolejna akcja promocyjna rozpocznie się już w marcu i rabaty będą w niej sięgać nawet 70 %.


Otwarta w listopadzie ubiegłego roku i czynna przez całą dobę stacja Moya została wybudowana od podstaw w bardzo korzystnej dla kierowców lokalizacji: przy ul. Poznańskiej 21, 300 metrów od drogi krajowej nr 61, czyli na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. Stacja ma w sprzedaży wszystkie rodzaje paliwa: benzynę 95 i 98, LPG, olej napędowy oraz uszlachetniony ON Moya Power. Ten ostatni to wyjątkowe paliwo, którego formułę specjalnie dla sieci Moya opracował krakowski Instytut Nafty i Gazu – posiada ono właściwości czyszczące silnik oraz potwierdzone laboratoryjnie  zmniejszone spalanie i większą moc silnika przy jego regularnym stosowaniu.
Moya jako jedyna sieć w Polsce proponuje też swoim klientom stałe rabaty na paliwo. Każdy posiadacz karty Moya VIP (jej wyrobienie jest bezpłatne i trwa dosłownie chwilę) przy każdym tankowaniu – nie tylko w Łomży, ale też wszystkich stacjach sieci Moya w całej Polsce – płaci taniej aż 5 groszy za litr benzyny lub oleju napędowego oraz 2 grosze za LPG, co w skali roku daje niebagatelne oszczędności. Na jeszcze większe rabaty i atrakcyjne warunki handlowe liczyć mogą przedsiębiorcy, którzy przystąpią do flotowego programu Moya Firma, w dodatku stacja akceptuje  karty flotowe UTA, DKV, BZA, EuroWag i IQ Card.  
Przy stacji znajduje się też monitorowany parking, mogący pomieścić ok. 10 składów samochodów ciężarowych oraz myjnia dla samochodów osobowych; kierowcy mogą też korzystać z odkurzacza, obsługującego jednocześnie dwa samochody. Zaletą myjni na stacji Moya są dwa stanowiska z aktywną turbo pianą. Korzystanie z niej sprawia, że brud jest najpierw zmiękczany, a używanie kolejnych programów skraca czas mycia oraz daje lepszy jego efekt. Myjnia korzysta tylko z oryginalnych, opatentowanych przez firmę Eurowash mikroproszku i innych środków, co daje najlepsze efekty, tym bardziej, że zapewnione jest wysokie ciśnienie mycia, a cały proces trwa wystarczająco długo, aby bez pośpiechu, spokojnie i dokładnie, umyć auto. Każde stanowisko jest wyposażone w dwie lance. Lanca z niebieskim wężem jest przeznaczona do aktywnej turbo piany, zaś lance z czerwonym wężem na każdym stanowisku służą do pozostałych programów (mycie zasadnicze, płukanie, woskowanie i płukanie końcowe). Jeśli ktoś chce umyć auto szybko, ograniczając się tylko do mycia zasadniczego i  końcowego płukania, też jest taka możliwość. Zawsze jednak trzeba pamiętać o tym, każde mycie, bez względu na rodzaj wybranych programów, należy kończyć programem nr 5, co gwarantuje, że auto po wyschnięciu nie będzie miało żadnych zacieków i smug. Jeśli zaś ktokolwiek miałby wątpliwości co do korzystania z myjni czy jakiekolwiek pytania, to pomocna, wykwalifikowana obsługa służy wszelką pomocą. Poniżej prezentujemy film z naszej myjni.Na stacji działa też Caffe Moya ze stolikami, gdzie kierowcy mogą korzystać z sieci wi-fi. Oferta gastronomiczna kafejki też jest urozmaicona, bo poza kawą oferuje ona gorące i świeże przekąski z wysokiej jakości mięsem i innymi składnikami: hot-dogi, zapiekanki w kilku smakach, szaszłyki czy tortillę z kurczakiem, zapewniając smaczny posiłek przed czy w trakcie podróży.
Warto również śledzić okresowe promocje i akcje marketingowe na stacji Moya. Jedna z nich rozpocznie się już w marcu. Zbierając naklejki, klienci zyskiwać będą prawo do rabatów sięgających 70% na akcesoria sportowe Kappa i profesjonalne słuchawki Philips. Tak więc jest to jeden z kolejnych powodów, poza  paliwami w najkorzystniejszych cenach czy ultranowoczesną myjnią, dla których warto zacząć korzystać z usług stacji Moya jak najszybciej – bo wymierne oszczędności będą widoczne w portfelu czy na naszym koncie, a sprzęt sportowy bądź słuchawki uczynią życie klientów firmy jeszcze przyjemniejszym!

Stacja Moya 126 Łomża
ul. Poznańska 21
Czynna całą dobę
tel. 86 218 32 4886 218 32 48

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę