Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
Materiał sfinansowany przez KW KORWiN

Janusz Korwin-Mikke już w niedzielę w Łomży!

Słynący z ciętego języka i mocnych osądów prawicowy polityk odwiedzi nasze miasto. Już 21 lutego lider partii KORWiN weźmie udział w spotkaniu z sympatykami w Restauracji Amadeus. Polityk, który ostatnio odwiedził ziemię łomżyńską podczas kampanii prezydenckiej. Teraz znowu przyjeżdża, uczestnicząc w wyścigu wyborczym. Tym razem jednak, eurodeputowany nie staje w wyborcze szranki samodzielnie, a jedynie wspiera kandydata swojego ugrupowania – Szczepana Barszczewskiego, w walce o mandat senatorski w zbliżających się wielkimi krokami wyborach uzupełniających.

Zarówno lider antysystemowej formacji, jak i jej kandydat na senatora wygłoszą podczas spotkania prelekcje, dzięki czemu mieszkańcy Łomży będą mogli poznać zarówno ich opinie na temat bieżących wydarzeń społeczno-gospodarczych, jak i program wyborczy Barszczewskiego, który startuje w wyborach w kontrze zarówno do partii rządzącej, jak i nieformalnej koalicji ugrupowań opozycyjnych wobec PiS-u. Partia KORWiN traktuje zarówno samo głosowanie, jak i województwo podlaskie, jako to, w którym od pewnego czasu cieszy się wyższym poparciem, niż w większości regionów kraju, bardzo poważnie, o czym świadczy cykl spotkań Korwin-Mikkego i Barszczewskiego z mieszkańcami największych miejscowości z okręgu wyborczego numer 59. O ile niekwestionowaną gwiazdą niedzielnego spotkania będzie eurodeputowany, o tyle jego głównym celem pozostaje prezentacja szerszej publiczności Szczepana Barszczewskiego – człowieka, który rzucił wyborcze rękawice zarówno Annie Marii Anders, jak i Mieczysławowi Bagińskiemu, zgodnie wskazywanym jako faworyci nadchodzącej elekcji. Barszczewski to lider partii Korwin-Mikkego w naszym województwie, będący w niej prezesem Regionu Podlaskiego. W ubiegłorocznych wyborach do Sejmu otwierał listę w naszym okręgu. Mimo zdobycia aż 10 tysięcy głosów, ze względu na nieprzekroczenie przez jego formację progu, nie udało mu się zdobyć mandatu. Tym razem ten doświadczony prawnik, prowadzący od lat praktykę radcowską usiłuje zdobyć mandat senatora. W rocznicę powstania Armii Krajowej składał wraz ze współpracownikami wieniec pod łomżyńską tablicą upamiętniającą żołnierzy AK. W swoich wystąpieniach przekonuje, że patriotyzm i tradycyjne wartości są dla niego bardzo ważne. Optuje także za ułatwieniem Polakom dostępu do broni, deregulacją gospodarki, obniżaniem podatków i szeroką autonomią rodziny – podnosi więc postulaty, jakie jego środowisko głosi od lat. Okazja do lepszego poznania polityka, który chciałby zostać czarnym koniem marcowych wyborów, już w niedzielę w Restauracji Amadeus o godzinie 16:30. Wstęp wolny – organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Adresy stron kandydata na Senatora RP  Szczepana Barszczewskiego:
www.szczepanbarszczewski.pl
facebook.com/szczepanbarszczewski/?fref=ts

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę