Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bedą nowe eMPEKI w Łomży.

6 nowych autobusów niskopodłogowych marki Volvo będzie jeździć po łomżyńskich ulicach. Pojazdy chce zakupić samorząd Łomży i przekazać Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji. Aby kupić pojazdy, potrzeba ponad 5 milionów złotych. Już wiadomo, że ponad 4 mln miasto pozyska z funduszy europejskich. 1 mln 350 tys złotych dołoży z własnych środków. "Dzięki temu pierwsze dwa nowe autobusy Volvo będą wozić pasażerów we wrześniu tego roku" - powiedział wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński.MPK ma już w swoim taborze 9 pojazdów marki Volvo. Po zakupach liczba niskopodłogowych autobusów w mieście wzrośnie do 15. Aby jednak odnowić tabor łomżyński przewoźnik musiałby sukcesywnie wymieniać stare wozy na nowe - twierdzi dyr MKP Bogusław Szczech.
Być może pragnienia miejskiego przewoźnika spełnią się, przynajmniej częściowo.
Samorząd Łomży zapowiedział, że będzie kontynuował zakupy autobusów także w kolejnych latach. Póki co jutro podpisać ma umowę z firmą Volvo na zakup 6 pojazdów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę