Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Czterolatki w Galerii

Kiedy czterolatki usłyszały , że pójdą do galerii, skakały do góry z radości, ponieważ były pewne, że odwiedzą Galerię handlową Venedę. Zaskoczyła ich wiadomość , że to nie będzie Veneda.

Dopiero wyjaśnienie nauczycielki pomogło dzieciom zrozumieć , że galerie mogą być nie tylko handlowe , ale także galerie z wystawami, na przykład obrazów. Dlatego bez żadnych obaw 16 lutego 2015 przedszkolaki z grupy trzeciej pomaszerowały do Galerii w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana. Dzieci obejrzały poplenerową wystawę "Kościoły, kościółki, kapliczki" zorganizowaną z okazji 90-lecia Diecezji Łomżyńskiej 1925-2015. Po wystawie oprowadziła nas Pani Anna Mroczkowska i Pan dr Tadeusz Kowalewski, który przeprowadził wśród dzieci mini konkurs, a w nagrodę każde dziecko otrzymało komplet mazaków.


Serdecznie dziękujemy za spotkanie i za upominki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 16 lutego 2016 18:57
Data ostatniej edycji: śr, 17 lutego 2016 06:08:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę