Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowi kierownicy w biurach powiatowych ARiMR

Po odwołaniu na początku lutego naraz kierowników wszystkich biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ubiegłym tygodniu powoli powoływano ich następców. Beata Orzołek dyrektor Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży powołała kierowników do 8 z 14 biur, przy czym 4 wskazane przez nią osoby są jedynie „pełniącymi obowiązki” kierowników.

Marta Ostrowska została pełniącą obowiązki kierownika powiatowego biura ARiMR w Zambrowie, a Adam Posierbiewicz w Kolnie. Także w biurze w Augustowie i Sokółce są na razie p.o. - Krzysztof Suchocki i Mirosław Mikołajczyk.  

Pełnoprawnych nowych kierowników mają biura: w Grajewie – Waldemar Remfeld, w Wysokiem Mazowieckiem – Ryszard Grodzki, w  Bielsku Podlaskim – Marek Łukaszewicz, i w Siemiatyczach – Witold Twardowski. 

Reszta biur powiatowych nowych kierowników ma zyskać w najbliższym czasie – prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę