Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wygraj metamorfozę i zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa ogłosiła konkurs dla kobiet pn. „Odkryj siebie na nowo!” Nagrodą w konkursie jest metamorfoza oraz zakupy ze stylistką o łącznej wartości 2000 zł. Wystarczy jeden krok, aby odkryć swoje piękno. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w akcji Galerii Bursztynowej pn. „Odkryj siebie na nowo”.

Z profesjonalną pomocą Agaty Bałdygi – właścicielki marki Doradca Stylu, wielbicielki stylu ulicznego, minimalizmu oraz miksowania elementów sportowych z eleganckimi – wybrane w konkursie uczestniczki zostaną poddane metamorfozie dot. ubioru, fryzury oraz makijażu. Przemiany laureatek zostaną uwiecznione podczas sesji zdjęciowej. Wartość pełnej metamorfozy dla jednej zwyciężczyni to około 2000 zł. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego!

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kobiety pełnoletnie. Spośród kandydatek komisja konkursowa wybierze dwie, które wezmą udział w finale akcji 6 marca br. Tego dnia również na wszystkie Panie z okazji ich święta w centrum handlowym będą czekały wspaniałe atrakcje.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.galeriabursztynowa.com.pl

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę