Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Srebrną

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierująca hondą kobieta zginęła po czołowym zderzenia z busem. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę rano na drodze prowadzącej do wsi Srebrna w gminie Szumowo.

Do wypadku doszło ok. godz. 8.30. Tuż przed wjazdem do Srebrnej od strony Szumowa czołowo zderzyły się bus i osobowa honda civic. Na miejscu zginęła 39-letnia kobieta kierująca hondą.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Zambrów.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę