czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Naprawiaj solidnie i tanio w F3!

Nawet najlepszej jakości komputery czy elektronika użytkowa mają to do siebie, że mogą zepsuć się bądź odmówić posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Stajemy wtedy przed perspektywą poważnego wydatku, bo np. wymiana płyty głównej to koszt kilkuset złotych, inne część też są kosztowne. Tymczasem wystarczy skorzystać z oferty Serwisu komputerowego F3 w Łomży, oferującego wszelkie naprawy sprzętu komputerowego i elektronicznego – w tym nie wykonywaną w innych punktach profesjonalną wymianę układów BGA na płytach głównych – by nie tylko sporo zaoszczędzić bez konieczności kupna nowych podzespołów, ale też korzystać z naprawionego tam sprzętu jeszcze przez lata.

Poziom naszej świadomości technologicznej jest coraz większy, coraz lepiej orientujemy się też w zawiłościach obsługi i działania nawet najbardziej skomplikowanego sprzętu, ale jego samodzielne naprawienie w warunkach domowych jest już zwykle trudniejszą sprawą, niemożliwą bez posiadania specjalistycznej wiedzy i odpowiednich narzędzi. Dlatego w przypadku awarii komputera udajemy się zwykle do serwisu, gdzie nierzadko jesteśmy „nabijani w butelkę”, płacąc za wymianę całych podzespołów czy płyty głównej, gdy tak naprawdę nie ma takiej konieczności. 
W dysponującym specjalistycznym oprzyrządowaniem i wyposażeniem Serwisie komputerowym F3 jest bowiem możliwe wymienienie układu BGA na płycie głównej, poprzez usunięcie z płyty uszkodzonego układu i wlutowanie na jego miejsce nowego, dzięki czemu klient nie musi kupować kolejnej płyty głównej do komputera. Ten, wymagający ogromnej precyzji i odpowiedniego sprzętu zabieg, jest wykonywany tylko w tym serwisie; w F3 można też dokonać innych napraw płyt głównych, bo nierzadko problem spowodowany jest awarią np. jednego rezystora i w takiej sytuacji naprawdę nie ma potrzeby wymiany całej płyty. 
Serwis F3 zajmuje się też wszelkimi innymi naprawami sprzętu komputerowego, np. instalowaniem systemów, naprawą wyświetlaczy, wylutowywaniem gniazd czy naprawą matryc w profesjonalnej kabinie bezpyłowej, zapewniając bardzo korzystne dla klienta połączenie jakości oferowanych usług i ich cen. Na ulicy Pawiej można też naprawić domową elektronikę użytkową, np. GPS, tablet czy antenę CB, można też zwrócić się po poradę dotyczącą wszelkich napraw innych rodzajów sprzętu. Serwis zapewnia też bezpłatny dojazd do klienta po telefonicznym zgłoszeniu. 
Jeśli nie jest to skomplikowana usterka naprawa jest dokonywana na miejscu, tak więc klient nie musi wozić i odbierać sprzętu, tracąc czas i pieniądze. Przy skomplikowanych awariach sprzęt jest zabierany do serwisu, a po dokonaniu naprawy dostarczany gratis do domu klienta.  
Serwis komputerowy F3 oferuje też usługi komputerowe – pomoc w sytuacji, jeśli nie radzimy sobie z komputerem, mamy np. problemy z wgraniem jakichś aktualizacji, bądź instalowaniem nowego oprogramowania. Jest też możliwa współpraca z innymi serwisami, bo wiele z nich nie posiada tak specjalistycznego sprzętu, nie mogą więc wykonywać wszystkich napraw, bądź przeprowadzać ich w sposób jak najbardziej korzystny dla klienta. 
Jeśli więc jesteś klientem indywidualnym i musisz naprawić komputer, albo prowadzisz serwis i nie  możesz sobie z czymś poradzić, lub nie masz odpowiedniego sprzętu by dokonać jakiejś bardzo skomplikowanej naprawy, wystarczy zadzwonić do Serwisu komputerowego F3, oferującego naprawy i serwisowanie sprzętu komputerowego w najwyższej jakości, z maksymalną troską o klienta i w bardzo korzystnych cenach!

Serwis komputerowy F3
Łomża, Kraska, ul. Pawia 3

(dojazd: od przejazdu kolejowego na ul. Strusiej, w lewo w ul. Kruczą i w lewo w ul. Pawią) 
czynny: poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
tel. 735 03 03 03
e-mail: jakub.ogrodnik@gmail.com
www.iserwisant.pl
www.facebook.com/serwislomza

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0