środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Wybierz Walentynki w Galerii Bursztynowej

W niedzielę, 14 lutego zapraszamy na Walentynki do Galerii Bursztynowej. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie. Jakie atrakcje będą czekały na naszych klientów w tym dniu?

Nie masz pomysłu na prezent ani jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą? W niedzielę, 14 lutego wybierz się do Galerii Bursztynowej. Tylko w tym dniu odbędzie się kiermasz walentynkowych upominków i słodkości, specjalne oferty dla klientów w naszych sklepach, a także kameralny koncert „Gitara kontra akordeon”.
Od godziny 10.00 do godziny 20.00 zapraszamy na kiermasz upominków walentynkowych. Klienci będą mogli kupić limitowane serie rękodzielniczych wyrobów przygotowanych specjalnie na tę okazję. W sprzedaży znajdą się również słodkie upominki walentynkowe. Każdy wybierze coś dla siebie!
Specjalne oferty walentynkowe przygotowały także nasze sklepy. Już od dziś można skorzystać z ciekawych promocji, a także znaleźć walentynkowe zestawy kosmetyków, bielizny czy biżuterii. 
Wyjątkową atrakcją walentynkową będzie darmowy makijaż dzienny, wieczorowy lub artystyczny. Najmłodszych zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym! Dzieci pomalują bursztynowe serca - logo Galerii Bursztynowej. Najlepsze trzy prace zostaną nagrodzone! 
Największą atrakcją walentynkową będzie koncert dla zakochanych „Gitara kontra akordeon”. Dźwięki, którego z instrumentów przypadną wam najbardziej do gustu? Wśród atrakcji znajdą się także słodkie upominki od Misia Bursztynka oraz darmowa fotobudka!

Szczegóły wydarzenia na stronie Galerii Bursztynowej www.galeriabursztynowa.com.pl. Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco! www.facebook.com/GaleriaBursztynowa


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0