Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrąciła 13-latki i... pojechała

Dwoje dzieci zostało potrąconych na przejściu dla pieszych. Zostały zabrane do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nic im się nie stało. Jak przekazuje Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku – standardowo w takich wypadkach dzieci zostały zatrzymane na obserwację. Kierująca czerwonym fiatem punto – według świadków była to kobieta – odjechała z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło ok. 8.35 na przejściu dla pieszych na ul. Zawadzkiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Mazowiecką. Potrąceni to idące do szkoły dziewczynki w wieku 13 lat. Karetka pogotowia przewiozła je do szpitala, ale pierwsze informacje wskazują, że dziewczynki nie odniosły obrażeń.
Policja poszukuje fiata punto i kobiety, która siedziała za jego kierownicą, a która po potrąceniu dzieci odjechała z miejsca zdarzenia jak gdyby nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę