Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Zwolnienia w ARiMR. Ci których nie było dostaną je pocztą

W czwartek w całej Polsce odwołanych zostało 230 kierowników Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Reszta 74 osoby – na skutek usprawiedliwionej nieobecności – otrzyma decyzje drogą pocztową – odpowiada na nasze pytania Agnieszka Szymańska rzecznik ARiMR. Wczoraj w oddziale Agencji w Łomży, tak jak w 15. pozostałych oddziałach wojewódzkich ARiMR zaproszonym na spotkanie kierownikom biur powiatowych wręczano odwołania z zajmowanych stanowisk. Władze oddziału Agencji nie chciały na ten temat się wypowiadać odsyłając do centrali. Ta dziś potwierdziła, że wczoraj odwoływano kierowników w całej Polsce.

- Kierownicy Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrudniani są na podstawie powołania, co – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – oznacza, że w każdym momencie mogą zostać powołani i odwołani z zajmowanego stanowiska – podaje Agnieszka Szymańska rzecznik ARiMR zaznaczając, że pracownicy Agencji nie są urzędnikami służby cywilnej w rozumieniu ustawy o służbie cywilnej, a wszelkie decyzje personalne podejmowane są na podstawie Kodeksu pracy.
Jak zapewnia rzecznik ARiMR „wszelkie zmiany kadrowe nie stanowią zagrożenia dla statutowych zadań ARiMR, za realizację których odpowiada Prezes Agencji.”
Zapowiada też, że w najbliższym czasie Agencja przewiduje zorganizowanie konferencji prasowej, „na której odpowiemy na pytania dotyczące zmian kadrowych i funkcjonowania ARiMR”.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę