Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu w Chojnach

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wydarzył się ok. 12. w Chojnach na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 61 z drogą prowadząca od Nowogrodu do Śniadowa. Kierowca dostawczego mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie, która uderzając w jego bok doprowadziła do wywrócenia się mercedesa.

Mercedes jechał od Nowogrodu w kierunku Śniadowa, a skoda od Ostrołęki do Łomży. Kierowca mercedesa nie zdążył przejechać przez skrzyżowanie, gdy w jego prawy tylny bok przodem uderzyła skoda. Mercedes obrócił się i przewrócił na bok na drodze w kierunku Śniadowa.
Nikt z jadących samochodami nie odniósł większych obrażeń. Według informacji policji jedna osoba - pasażer skody - trafił do szpitala na dodatkowe badania.

Po wypadku są tylko niewielkie utrudnienia w ruchu na krajowej 61.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę