Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Zima zaskoczyła...

Wieczorne opady śniegu po raz kolejny tej zimy zaskoczyły kierowców. Na Alei Piłsudskiego kierowca osobowego forda dojeżdżając do ronda Solidarności nie wyhamował na śliskiej drodze i uderzył w tył hamującego opla, który z kolei uderzył w poprzedzającego go seata. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Do  zdarzenia doszło przed godz. 19. Samochody jechały od strony szpitala i były na środkowym pasie trzyjezdniowej w tym miejscu ulicy. Po wypadku na miejscu pojawiły się wszystkie służby – pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. W zdarzeniu obrażeń doznała kobieta, pasażerka z środkowego opla, którą zabrano do szpitala.
Jak przekazuje Anna madziuk z KMP w Łomży przyczyną wypadku było niedstosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze przez młodego, 19-letniego kierowcę forda pumy.

Foto:
Foto: Opady śniegu ok. 18.50 4.02.2015
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę