Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kierownicy zwolnieni w Agencji

Kierownicy biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zostali odwołani – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Spotkanie na które zaproszono ich do łomżyńskiego oddziału ARiMR było bardzo krótkie. Takie same spotkania jak w biurowcu przy ul. Nowej 2 w Łomży odbyły się w tym samym czasie – o godz. 11. także w pozostałych 15. oddziałach wojewódzkich ARiMR w Polsce. Wszędzie zaproszonym kierownikom miano wręczać odwołania z funkcji.

Zgodnie z prawem kompetencje do powoływania i dowoływania kierowników biur powiatowych ma dyrektor każdego z oddziałów wojewódzkiego ARiMR, ale akcja została skoordynowana w całym kraju przez centralę.

Przypomnijmy w połowie stycznia nowym dyrektorem Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży została Beata Orzołek z Kolna. Dwa tygodnie później zmieniono wszystkich trzech zastępców dyrektora. Zostali nimi Wiesław Grzymała z Łomży, Tomasz Kurkowski z Grajewa oraz Grzegorz Chełmiński z Augustowa. Wszyscy powiązani są z PiS i zastąpili na tych stanowiskach działaczy partyjnych z PO i PSL, bo jak mówią działacze Agencja jest „urzędem politycznym”. Jej dyrektorzy wymieniani byli za każdym razem, gdy w kraju zmieniała się ekipa rządząca. Zmiany zazwyczaj dotyczyły także kierowników biur powiatowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę