Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 22 maja 2022 napisz DONOS@

Namiastka zimowego szaleństwa

Główne zdjęcie
Stok w Rybnie - strona internetowa

Raczej wiosenna niż zimowa pogoda, z temperaturą powietrza sięgająca we wtorek 9°C sprawiła, że niewielkie pokłady śniegu w regionie stopniały do reszty. Właściwie śnieg w okolicy został tylko na stoku w Rybnie. Jak się okazuje jest go tu jeszcze tyle, że można jeździć na nartach. Właściciele przygotowują się do włączenia wyciągów, aby na nartach można było jeździć tu dziś, jutro, a najprawdopodobniej także w weekend.

Wysokie temperatury powietrza sprawiły, że także na górce w Rybnie znacząco zmalała pokrywa śnieżna. Z tej przyczyny np. wczoraj stok był niedostępny dla narciarzy, a pracownicy łatali dziury w związku z zapowiadanym przez synoptyków lekkim ochłodzeniem. Dzisiejszej nocy temperatura spadła już w granice 1°C, co powstrzymało gwałtowne topnienie śniegu, a w kolejne ma być nawet lekki przymrozek do -2°C. Dziś, według zapewnień właścicieli trasy w Rybnie są przygotowane do jazdy, pokrywa śnieżna wynosi od 10 do 60 cm i ogólnie panują dobre warunki narciarskie.

Właściciele stoku radzą aby przed wyjazdem na stok upewnić się czy wyciągi są czynne. Można to sprawdzić na stronie internetowej www.rybno.pl albo telefonicznie. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę