Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Namiastka zimowego szaleństwa

Główne zdjęcie
Stok w Rybnie - strona internetowa

Raczej wiosenna niż zimowa pogoda, z temperaturą powietrza sięgająca we wtorek 9°C sprawiła, że niewielkie pokłady śniegu w regionie stopniały do reszty. Właściwie śnieg w okolicy został tylko na stoku w Rybnie. Jak się okazuje jest go tu jeszcze tyle, że można jeździć na nartach. Właściciele przygotowują się do włączenia wyciągów, aby na nartach można było jeździć tu dziś, jutro, a najprawdopodobniej także w weekend.

Wysokie temperatury powietrza sprawiły, że także na górce w Rybnie znacząco zmalała pokrywa śnieżna. Z tej przyczyny np. wczoraj stok był niedostępny dla narciarzy, a pracownicy łatali dziury w związku z zapowiadanym przez synoptyków lekkim ochłodzeniem. Dzisiejszej nocy temperatura spadła już w granice 1°C, co powstrzymało gwałtowne topnienie śniegu, a w kolejne ma być nawet lekki przymrozek do -2°C. Dziś, według zapewnień właścicieli trasy w Rybnie są przygotowane do jazdy, pokrywa śnieżna wynosi od 10 do 60 cm i ogólnie panują dobre warunki narciarskie.

Właściciele stoku radzą aby przed wyjazdem na stok upewnić się czy wyciągi są czynne. Można to sprawdzić na stronie internetowej www.rybno.pl albo telefonicznie. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę