Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Artystyczne ferie z Mobilną Wioską Tematyczną

Mobilna Wioska Tematyczna „Kurpiowskie rozmaitości” zorganizowała artystyczne ferie w Domku Pastora. Zajęcia podzielone były na dwie grupy wiekowe, z zajęciami dostosowanymi do wieku i możliwości uczestników. - Uczestników może nie było zbyt dużo, ale za to byli bardzo kreatywni i ambitni – podkreśla Dorota Górska.

Młodsze dzieci podczas zajęć artystycznych wykonywały „sówki” z masy solnej, które następnie malowały, przestrzenną pracę plastyczną „podwodna kraina”, „byśki” przynoszące szczęście na cały rok, karnawałowe maski, a na zakończenie - malowały na koszulkach, zaprojektowane przez siebie wzory. W przerwach były zabawy zręcznościowe,  wyrabiające spostrzegawczość i zręczność.
Grupa starsza rozpoczęła tydzień warsztatami papierowej wikliny, podczas których wykonane zostały koszyczki wiklinowe, zdobione  w kolejnych dniach metodą decupage'u. Odbyły się także warsztaty tworzenie biżuterii z filcu „na sucho” i „mokro”, warsztaty decupage,u i quilingu, a na zakończenie artystyczne malowanie tkanin.
- W czasie tego tygodnia mieliśmy także odwiedziny dzieci ze świetlicy „Promyczki” oraz „Świata Zabaw” - opowiada Dorota Górska. - Tematyka warsztatów była karnawałowa zabawa: dzieci robiły kolorowe maski, a jako przerywnik między warsztatami - „gniotki”.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę