Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Laweta zgubiła lublina

Nietypowe zdarzenie wydarzyło się późnym wieczorem na krajowej 61. Za Budami Czarnocki laweta zgubiła przewożonego busa marki lublin. Samochód wpadł do przydrożnego rowu i dachował.

O zadaszeniu informują kierowcy, którzy wczoraj przed 22. jadąc drogą Łomża – Stawiski mijali leżący w rowie na dachu busa marki lublin. Wyglądało jakby doszło tu do poważnego wypadku. Na miejsce na sygnałach przyjechali nawet strażacy. Tym razem jednak nie był to klasyczny wypadek, a raczej dziwne zdarzenie. Okazało się, że lublin stoczył się z przewożącego go lawety. Policja informuje, że nikomu nic się nie stało.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę