Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Wyjechał przed BMW

Kierowca toyoty wyjeżdżając z ul. Szerokiej i skręcając w lewo w Sikorskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu BMW. Po wypadku obu samochodów kierowca toyoty trafił do szpitala. Są jeszcze utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło przed. 14.  BMW jechało lewym pasem w kierunku ul. Nowogrodzkiej, gdy nagle z ul. Szerokiej na jezdnię przed niego wyjechał toyota. Hamowanie na niewiele się zdało. BMW uderzyło w bok toyoty.  
Po wypadku karateka pogotowia zabrała kierowce toyoty do szpitala, a kierowcy BMW nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu mogą potrwać do ok. 16.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę