Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Sprawca kradzieży telewizora, butli gazowej i smalcu - zatrzymany

Policjanci grajewskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w włamał się do jednego z mieszkań w Szczuczynie. Łupem złodzieja padł telewizor, butla gazowa oraz 5–litrowe wiadro smalcu. Złodziejem okazał się 54-letni mieszkaniec tego miasteczka.

 

Jak podaje policja w piątek dyżurny grajewskiej komendy został powiadomiony przez mieszkankę Szczuczyna, że w jej mieszkaniu miało miejsce włamanie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że skradziono 42–calowy telewizor, butlę gazową oraz 5 litrów smalcu. Kobieta oszacowała straty na kwotę 2 000 zł. Natychmiast grajewscy policjanci rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Mundurowi wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek ze sprawą. W mieszkaniu podejrzewanego o kradzież - funkcjonariusze odnaleźli skradzione przedmioty. Złodziej trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzut przestępstwa. Okazało się, że jest to znany policjantom 54-letni mieszkaniec Szczuczyna. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę