Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mniejsze mienie Łomży

343 mln 636 tys. i 648 złotych dokładnie tyle wynosił majątek miasta Łomży. Na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej opublikowano stan mienia komunalnego miasta na 2005r. Przez 2004 rok Łomża straciła 1,8 mln zł. Z przedstawionych danych wynika, że w majątku Łomży najcenniejsze są grunty. W sumie są one warte ponad 120 mln zł. Na niewiele ponad 83 mln zł wyceniono budynki, a na dalsze 48 milionów budowle.


Dużo ma Łomża także w udziałach w dwóch miejskich spółkach. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w sumie warte są 72,5 mln zł, przy czym wartość tego pierwsze jest ponad dwukrotnie wyższa niż drugiego.

W ciągu całego 2004 roku ogólny stan mienia komunalnego Łomży zmniejszył się o kwotę
1 mln 804 tys zł. To głównie za sprawą zmniejszenia wartości majątku w grupie „budynki” o niemal 20 milionów zł. W pozostałych grupach nastąpił wzrost stanu mienia komunalnego, przy czym najwięcej ponad 10 mln zyskały budowle, a niemal 6 mln grunty

więcej: BIP: Stan mienia komunalnego na 2005r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę