Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek za Piątnicą

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed świtem na drodze Piątnica – Wizna. Wyjeżdżający z Piątnicy daewoo matiz na zakrętach w okolicach fortów wypadł z drogi. Zginął kierowca samochodu – mieszkaniec Łomży w wieku 58 lat.

O poranku, w związku z lekkim przymrozkiem, drogi w okolicach były bardzo śliskie. Matiz na zakręcie wypadł z jezdni, uderzył w skarpę, po czym dachował, a kierowca wypadł z samochodu - potwierdza nasze wcześniejsze informacje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.
Niestety 58-latek zginął na miejscu. Najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Po wypadku przez kilka godzin były utrudnienia na drodze krajowej 64. między Piątnicą a Wizną.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę