Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Tir wypadł na zakręcie...

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w południe na drodze Łomża – Jeżewo. Najpierw w okolicach Bożejewa kierowca pickupa uderzył w tył autobusu, a później w Wiźnie na łuku drogi kierowca tira wjechał do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Tir na rosyjskich numerach rejestracyjnych jechał w kierunku Łomży. Wjeżdżając z zakrętu przy stacji paliw w Wiźnie pojechał prosto przecinając przeciwległy pas ruchu i zjeżdżając do rowu. Świadkowie opowiadają, że po zdarzeniu kierowca tira miał otworzyć drzwi i wypaść z szoferki. Na razie nie wiadomo czy jego zachowanie wiąże się np. z zasłabnięciem czy może z działaniem jakichś środków.

Wcześniej doszło też do zderzenia samochodów w okolicach Bożejwie. Tu kierowca pickupa uderzył w tył autobusu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę