Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarzuty dla 20-latka, który doprowadził do śmiertelnego wypadku pod Olszynami

Do 8 lat więzienia grozi kierowcy, który w niedzielę (24.01) spowodował wypadek pod Olszynami na drodze krajowej nr 64. W wyniku zdarzenia zginął 16-letni pasażer. Jak mówi Maria Kudyba z Prokuratury Okręgowej w Łomży, 20-letni kierowca usłyszał już zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Kamil B. jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Mężczyzna zaraz po wypadku trafił do policyjnego aresztu. Po przedstawieniu zarzutów został zwolniony. Prokurator zastosował dozór kuratora i poręczenie majątkowe. Jak dodaje Maria Kudyba, nie było powodów, by występować o areszt - 20-latek nigdy nie był karany a w chwili wypadku był trzeźwy.

Kamil B. przyznał się do winy. Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna miał prawo jazdy od 2 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę