piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Młody plakacista z Łomży nagrodzony

Dominik Męczkowski 15-latek z Łomży zdobył pierwszą Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na plakat pt. „Uwaga! Kruchy lód”. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie plakatu o tematyce ekologicznej - promującego ochronę środowiska obszarów polarnych i wybranych gatunków polarnych zwierząt.

nagrodzona praca Dominika Męczkowskiego
nagrodzona praca Dominika Męczkowskiego

Dominik, który jest podopiecznym Pracowni Plastycznej MDK-DŚT w Łomży, w sowjej pracy przedstawił wilka arktycznego w technice graficznej – linorycie. Jury konkursu uznało te pracę za najlepszą z 306 zgłoszonych z całej Polski. Organizatorem konkursu było ZOO we Wrocławiu.

200114015929.gif

 
Zobacz także
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę