Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kiszkiel nie będzie już podlaskim kuratorem oświaty

Główne zdjęcie
Jerzy Kiszkiel

Jerzy Kiszkiel nie będzie już podlaskim kuratorem oświaty. Złożył wniosek o przejście na emeryturę. Na razie jest na urlopie.

Nie wiadomo jeszcze czy będzie pełnił swoją funkcje w okresie wypowiedzenia, czyli przez najbliższe 3 miesiące czy też wojewoda powoła urzędnika pełniącego obowiązki kuratora.

Jerzy Kiszkiel kierował podlaskim kuratorium od 2008 roku. Wcześniej był dyrektorem IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę