Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Na drogach i chodnikach ślisko, a nawet bardzo ślisko

Odwilż i opady deszczu oraz zmarznięta jeszcze ziemia sprawiają, że mimo czarnych jezdni i chodników znajduje się na nich cienka warstwa lodu, która sprawia, że są one bardzo śliskie. Rano na drodze do Jedwabnego z drogi wypadły dwa samochody, a jeden z nich dachował. Szczęśliwie nikomu z podróżujących nic się nie stało.

Oba samochodu wypadły z jezdni w niewielkiej odległości od siebie, w miejscu gdzie droga przebiega przez las pomiędzy Jeziorkiem a Kownatami. Jak ostrzegają kierowcy jezdnia tej drogi jest bardzo śliska. Samochody mogą poruszać się tu tylko powoli. Podobna sytuacja jest również na wielu innych drogach w regionie, dlatego policjanci proszą o rozważna i ostrożną, a przede wszystkim wolną jazdę.
Także na wielu chodnikach w Łomży znajduje się cienka warstwa lodu utrudniająca chodzenie.

Tymczasem synoptycy zapowiadają na dziś w regionie zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, miejscami opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Silne zamglenia, miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę