Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komendanci powiatowi policji odchodzą z pracy... na emerytury

Kolejne zmiany w podlaskiej policji. Ze stanowisk odchodzą komendanci powiatowi w Grajewie, Siemiatyczach, Suwałkach i Sejnach.

Raport o zwolnienie ze służby na własną prośbę złożyli Artur Andruczyk z Sejn, Andrzej Bałazy z Suwałk, Krzysztof Budziński z Grajewa i Arkadiusz Sidorski z Siemiatycz.

Komendant z Sejn nie pracuje w policji już od 15 stycznia. Od dziś komendanta nie ma też Komenda Miejska Policji w Suwałkach. W lutym ze stanowiskami pożegnają się komendanci z Siemiatycz i Grajewa. Wszyscy przechodzą na emerytury.

Ich następcy na razie nie są znani.

Zmiany mogą dotyczyć jeszcze kilkunastu komend w całym regionie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę