Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na drodze do Wizny

Młody, około 20-letni mężczyzna zginął w wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. W okolicach wsi Olszyny audi A-3 wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Jak podaje st. asp. Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku jeden z pasażerów zginął na miejscu.

Do wypadku doszło po godzinie 14. Samochód jechał w kierunku Wizny. Na jednym z łuków drogi w lasku koło Olszyn, audi prowadzone przez 20-letniego kierowcę wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Niestety jeden z pasażerów samochodu na numerach rejestracyjnych z powiatu łomżyńskiego zginął na miejscu, pozostali zostali zabrani do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci.  Póki co wiadomo, że kierowca audi był trzeźwy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę