Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Tragedia na Narwi

Główne zdjęcie
Miejsce skoku, widać ślady czołgania się po lodzie i ślady służb ratunkowych

Ciało mężczyzny znaleziono w sobotę rano na zamarzniętej Narwi w pobliżu mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”. Najprawdopodobniej nocą, lub wczesnym rankiem skoczył on z mostu. Policjanci ustalają okoliczności tragedii.

Mężczyzna to 30-latek. Przeżył upadek na grubą taflę lodu skuwającą Narew. Ślady na lodzie wskazują, że po upadku przeczołgał się kilkanaście metrów w kierunku brzegu rzeki od strony Piątnicy. Niestety tam zmarł. Jego ciało znalazł przypadkowy przechodzień, który rano spacerował na Narwią z psem. To on zawiadomił służby ratunkowe. Policjanci ustalili już persolanlia zmarłego. Jak podaje st. asp. Aneta Łukowska z KWP w Białymstoku wyjaśniane są szczegółowo okoliczności tragicznego zdarzenia.

Foto: Miejsce skoku, widać ślady czołgania się po lodzie i ślady służb ratunkowych
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ślady czołgania się po lodzie
Foto:
Foto: Telefon na barierce w miejscu skoku
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę