Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowy komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej - Jarosław Wendt

Zmiana na stanowisku Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Dotychczasowy komendant starszy brygadier Antoni Ostrowski odchodzi ze służby na własną prośbę.

W poniedziałek jego obowiązki przejmie brygadier Jarosław Wendt. Ma 47 lat, karierę w straży pożarnej rozpoczął w 1990 roku jako student-podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ostatnio był Komendantem Powiatowy PSP w Augustowie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę