Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Poślizg na moście

Poranne utrudnienia w ruchu na drodze Łomża – Myszyniec. W Nowogrodzie na moście przez Narew w poślizg wpadł osobowy mercedes. Samochód poobijał się o bandy ochronne mostu, ale szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. rano. Mercedes jechał od strony Zbójnej w kierunku Nowogrodu. W związku z kolizją ruch na moście odbywa się wahadłowo. Policjanci proszą o ostrożna jazdę. W wielu miejscach na drogach może być bardzo ślisko.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę