Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Chludziński z Łomży prezesem ARP

Główne zdjęcie
Marcin Chludziński prezes Agencji Rozwoju Przemysłu

Pochodzący z Łomży Marcin Chludziński został nowym prezesem Agencji Rozwoju Przemysłu. Chludziński to prezes Fundacji Republikańskiej, przedsiębiorca, wykładowca akademicki i działacz społeczny – m.in. prezes warszawskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Od ubiegłego roku zasiada także w Radzie Nadzorczej MPEC Łomża.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zmian w Zarządzie i Radzie Nadzorczej Spółki dokonało wczoraj. Funkcję Prezesa Zarządu ARP S.A. objął Marcin Chludziński, który posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży doradczej oraz nadzorze korporacyjnym. Od 2006 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Invent Grupa Doradztwa i Treningu. Kierował pracami thinku tanku gospodarczo-regulacyjnego Fundacji Republikańskiej. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej PZU SA.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) to spółka Skarbu Państwa. Od początku swojej działalności (1991 r.) odpowiada na najważniejsze potrzeby polskiej gospodarki. W okresie transformacji ARP S.A. uratowała tysiące miejsc pracy, unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę