Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Karol Tylenda wiceprezesem ARiMR

Główne zdjęcie
Karol Tylenda - plakat wyborczy z jesiennych wyborów parlamentarnych. Tylenda był ostatnim kandydatem na liście PiS do Sejmu.

Pochodzący z Nowego Szepietowa Podleśnego Karol Tylenda został jednym z trzech wiceprezesów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Działacz PiS wcześniej był m.in. członkiem zarządu województwa podlaskiego oraz zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży.

Karol Tylenda ma 42 lata i jest absolwentem Wydziału Techniki Rolniczej i Leśnej na kierunku Eksploatacja Maszyn i Marketing Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Do polityki wchodził z list wyborczych Samoobrony RP. W 2002 roku uzyskał mandat radnego sejmiku województwa podlaskiego. Po tych wyborach został członkiem zarządu województwa. Z czasem coraz bardziej zbliżał się koalicyjnie do Prawa i Sprawiedliwości, a w kolejnych wyborach samorządowych w 2006 oraz w powtórzonych wyborach w 2007 był wybierany do sejmiku z list PiS.
Po zakończonej kadencji samorządu Tylenda usiłował dostać się do Sejmu będąc liderem listy Polska Jest Najważniejsza. Po rozwiązaniu partii współtworzył Polskę Razem Jarosława Gowina. Z jej rekomendacji znalazł się na listach wyborczych PiS w wyborach do Sejmiku w 2014 roku. W ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych z listy PiS – już jako członek tej partii - ponownie bezskutecznie kandydował do Sejmu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę