Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na zakręcie

Główne zdjęcie
fot. KMP Ostrołęka

Jedna osoba zginęła, a pięć zostało rannych w wypadku do którego doszło wczoraj przed wieczorem na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Na zakręcie w Tyszkach-Nadborach kierowca volkswagena polo jadąc w kierunku Łomży stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czoło zderzyło się fordem C-Max.

fot. KMP Ostrołęka
fot. KMP Ostrołęka

Do wypadku doszło po godz. 16.00, gdy warunki jazdy były utrudnione z powodu opadów śniegu. Na miejscu zginęła pasażerka volkswagena. Pięć innych osób, w tym małe dziecko, trafiło do szpitali w Ostrołęce, Łomży i Ostrowi Mazowieckiej  Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci proszą o ostrożność i rozwagę. Przede wszystkim zalecają dostosowanie prędkości jazdy do warunków na jezdni.
- Prędkość dozwolona nie jest tożsama z prędkością bezpieczną – podkreślają policjanci.

Do wypadku doszło już na terenie gminy Czerwin w powiecie ostrołęckim dlatego szczegółowe okoloiczności tragicznego wypadku wyjaśniać będą policjanci z Ostrołęki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę