Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

S[omething] Q[uite] L[ogical]

Marzysz o pracy przy programowaniu hurtowni danych? Masz ambicje być najlepszym w tym co robisz? Już dziś zacznij uczyć się jak wykorzystać język SQL! Capital Service S.A. zaprasza na bezpłatne warsztaty programowania.

W marcu 2015 po raz pierwszy Capital Service S.A. zorganizował cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu programowania. Zajęcia poprowadzili specjaliści z zakresu PHP i Java Script. Cieszyły się one dużą popularnością wśród amatorów programowania z Ostrołęki i okolic. Zainteresowanie było na tyle duże, że po wakacjach uruchomiono drugą edycję dla kolejnych chętnych. Teraz firma zaprasza wszystkich chętnych – także z Łomży i okolicy - do nowej odsłony Akademii Programowania. Tym razem będzie o tworzeniu Baz Danych przy wykorzystaniu języka SQL (Structured Query Language).

Bazy Danych nie są tak trudne jak by się mogło wydawać!!!
Chcesz się o tym przekonać? Jeśli poświęcisz kilka swoich sobotnich poranków – udowodnimy Ci – że to prawda! Nasze zajęcia są skierowane do Wszystkich chętnych bez względu na wiek i doświadczenie z SQLem.  W trakcie zajęć wprowadzimy Cię w świat języka zapytań do relacyjnych baz danych oraz:
- nauczysz się tworzyć widoki, funkcje i procedury,
- poznasz możliwości funkcji szeregujących,
- zobaczysz jak wykorzystać funkcje CTE,
- dowiesz się jak dokonać podziału zbioru na partycje i okna,
i jeszcze mnóstwo innych przydatnych rzeczy

Co zyskasz biorąc udział w Akademii Programowania?
CAŁKIEM ZA FREE poznasz podstawy tworzenia baz danych i języka SQL,
Będziesz miał okazję popracować z wysokiej klasy specjalistami z dziedziny programowania i hurtowni danych,
Zobaczysz od wewnątrz jak wygląda praca programistów w dużej organizacji,
Otrzymasz dyplom ukończenia Akademii Programowania i firmowe niespodzianki,
Najlepszy uczestnik – jak w poprzednich edycjach - może liczyć na propozycję zatrudnienia.

Jeśli masz pytania dotyczące udziału w Akademii Programowania – pisz śmiało na adres: akademia-programowania@capitalservice.pl
Na naszej stronie www.capitalservice.pl/akademia-programowania/ możesz znaleźć opinie uczestników poprzedniej edycji – którzy po zakończeniu zajęć zostali zaproszeni do współpracy  - oraz link do aplikowania. Wypełniając krótki formularz aplikacyjny i dołączając swoje CV zgłosisz swoją chęć udziału.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę