Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Zatrzymany z narkotykami

60 gramów amfetaminy oraz ponad gram marihuany znaleźli kolneńscy policjanci u 25-latka. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W minioną sobotę wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Stawiskach zatrzymali do kontroli drogowej bmw jadące trasą Dzierzbia – Poryte. Z ustaleń mundurowych wynikało, że osoby poruszające się tym pojazdem mogą posiadać narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy podczas sprawdzania samochodu policjanci znaleźli foliowe torebki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Po zbadaniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone substancje to 60 gramów amfetaminy i ponad gram marihuany. W związku z tym mundurowi zatrzymali 25-letniego kierowcę bmw. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu teraz kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Ponadto prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego. Dalej sprawą zajmie się sąd.

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę