Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Za bardzo pijany by pamiętać?

Niemal 2 promile alkoholu miał w sobie 21-latek, którego policjanci zatrzymali gdy w sobotę przed świtem próbował wydostać się z fiata pandy zaparkowanego na jednym z osiedlowych parkingów. W samochodzie były powybijane szyby i powyginane ramy okienne, a „uwolniony” mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć co w nim robił.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińskia w sobotę tuż przed godziną 5:00 rano dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca osiedla o niepokojących trzaskach zakłócających spokój na jednym z osiedlowych parkingów. Podczas sprawdzania parkingu, policyjny patrol zauważył, że w jednym z samochodów wybite są dwie boczne szyby i uszkodzone ramy okienne, a z auta próbuje wydostać się młody mężczyzna. Jak się okazało to pijany 21-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć policjantom co robił w tym samochodzie, a badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a gdy wytrzeźwiał w niedzielę usłyszał zarzut zniszczenia samochodu. Właściciel auta straty spowodowane przez pijanego 21-latka oszacował na kwotę około 2 tysięcy złotych. Sprawca zniszczenia ma stanąć  przed sądem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę