Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

19-latek z narkotykami

19-latek z Łomży odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia. Policjanci w samochodzie i w mieszkaniu młodego człowieka zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany.

Jak podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży, w czwartek do kontroli zatrzymano hondę. Mundurowi podejrzewali, że w samochodzie kierowanym przez 19-letniego mieszkańca miasta mogą być przewożone narkotyki. Przypuszczenie policjantów potwierdziły się. W aucie znaleziono torebki strunowe z zawartością ponad 2 gramów zielonego suszu. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Dodatkowo, w mieszkaniu 19-latka funkcjonariusze znaleźli jeszcze blisko 40 gramów tego narkotyku. Noc z czwartku na piątek mężczyzna spędził w policyjnym areszcie. Później usłyszał dwa zarzuty popełnienia przestępstw posiadania środków odurzających, z których będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę