Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Areszt dla Rafała S. zasadny

25-letni Rafał S., który odpowiedzialny jest za śmierć 21-latka podczas zabawy sylwestrowej, nie wyjdzie wcześniej z aresztu. Sąd Okręgowy w Łomży utrzymał w mocy decyzję sądu pierwszej instancji o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Podczas zabawy sylwestrowej w jednym z łomżyńskich lokali Rafał S. zrzucił 21-latka ze schodów. Mężczyzna nieprzytomny został przewieziony do szpitala, niestety pomimo udzielonej mu pomocy medycznej kilka dni później zmarł nie odzyskawszy przytomności.
Prokuratura postawiła 25-latkowi usłyszał zarzut umyślnego spowodowania choroby realnie zagrażającej życiu i w konsekwencji powodującej śmierć 21-latka. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnienie tego przestępstwa Rafałowi S. grozi od 2 do 12 lat więzienia. Jako środek zapobiegawczy prokuratora zawnioskowała do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 25-latka. Na ten wniosek zgodził się najpierw Sąd Rejonowy w Łomży, teraz decyzje tę utrzymał w mocy Sąd Okręgowy w Łomży.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę