Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Domino” na Legionów

Utrudnienia w ruchu na al. Legionów w pobliżu skrzyżowania z al. Piłsudskiego. Za tym skrzyżowaniem – jadąc w kierunku centrum Łomży - po godzinie 16. zderzyły się trzy samochody osobowe. Prawdopodobnie jedna osoba doznała urazu. Na miejscu pracują służby – pogotowie ratunkowe i policja, która sugeruje kierowcom omijanie tej części miasta.

Prawdopodobnie do zdarzenia się samochodów doszło w następstwie  niezachowania należytej ostrożności przez kierowcę jednego z samochodów, który najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, a w efekcie doszło do „klasycznego” domina.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę